שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

לא. במידה ולא היית בשום שיעור הלימוד שלי יתבסס על לימוד ללא ידע מוקדם, בדגש על העברת החומר באופן פשוט ומקצועי ביותר, בקצב האישי שלך מתוך ההנחה שאין לך ידע קודם בחשבונאות. תוך מספר מצומצם של שיעורים נכסה את כל החומר לבחינה. פיתחתי שיטת לימוד שמפשטת גם את הנושאים המורכבים ביותר ומאפשרת לכל סטודנט, גם אם הוא הגיע ללא ידע בכלל, לפתור לאחר השיעור שאלות ברמת מבחן בבית וללא עזרה !!! באמצעות שיטה זו עברו מאות סטודנטים מבחנים ובציונים מעולים. השיטה כוללת שלבי עבודה מובנים המקלים על פתרון כול סוגי השאלות. במידה ואתם בעלי ידע מוקדם הדבר רק יכול להועיל לכם בכך שתתקדמו מהר יותר בשיעורים.

ראשית, חשבונאות היא שפה שכול מוסדות הלימוד מדברים ומלמדים בגדול באותה הדרך. שנית, הניסיון שצברתי עם השנים, לימד אותי את ההבדלים הקטנים בין מוסדות הלימוד, והשיעור מותאם ישירות למוסד הלימודים שלך עם ההבדלים הנדרשים.

כן. לשמחתי, זאת העבודה שלי היום. כלומר, אני לא עובד בעבודה אחרת כמורים פרטיים אחרים, אלא אך ורק מלמד כיום. אני מלמד כל יום, כל היום חשבונאות ואוכל לעזור לכם מתי שרק תרצו 🙂

חלק חשוב מאוד בלימוד אצל מורה פרטי הוא הלימוד בבית. סטודנט שלא ילמד בבית אחרי השיעור, כאילו זרק את כספו לפח. לכן בסוף כל שיעור אני נותן שיעורי בית לשיעור הבא. מבחינתי שיעור פרטי בחשבונאות לא נגמר בשעתיים, שלוש שיעור פרונטלי. אני עוזר ומסייע גם בין כל שיעור ושיעור בטלפון, וואצאט, פייסבוק ובמייל. אצלי תקבלו תמיכה אישית וצמודה עד יום הבחינה.

השיעור מועבר בצורה מובנית: מתחיל בהסבר כללי על החומר, מתן שלבי פתרון לכל נושא ופתרון תרגיל דוגמא ברמה בסיסית ותרגיל נוסף ברמת מבחן. כך, לאחר כול שיעור, סטודנט יוצא מהשיעור כשהוא פותר לבד תרגילים ברמה של מבחן, מתוך הבנה יתרה של החומר.

כן. כשאני מלמד בקבוצה, הדגש אצלי הוא על קבוצות קטנות ואיכותיות – עד 5 סטודנטים. במהלך הקורס תקבלו חוברות לימוד כדי להקל עליכם כמה שיותר בלימודים. החומר כמובן, מותאם למסלול הלימודים שלכם. במספר מפגשים מצומצם ובמחיר מוזל נלמד את כל החומר מ-0 עד לרמה של מבחן.

החיוב הוא לפי שעה. אפשר כמובן לקבוע יותר או פחות. איך שנח ומתאים לכם 🙂

ראשית, זאת העבודה שלי. אני מלמד כל יום, כל היום רק חשבונאות. כך שאני פה בשביל לעזור לך לצלוח את הקורס והבחינה. הניסיון שצברתי עוזר לי להעביר לך את החומר בצרה הכי פשוטה שיש, בזמן הקצר ביותר, תוך התאמה למוסד האקדמי שלך. ישנם כמובן מורים זולים יותר, אולם אצלי גם תבינו את החומר יותר טוב וגם יותר מהר. אחרי שיעור אחד תוכלו לפתור שאלות ברמה של מבחן. ניתן להתרשם מההמלצות של עשרות סטודנטים מרוצים. ואולי כמו הרבה סטודנטים אחרים, תתחילו לאהוב חשבונאות 🙂

אני גר ברמת גן ליד איזור הבורסה. זהו איזור מרכזי ביותר אליו מגיעים עשרות אוטובוסים כמעט מכל מקום. יש גם תחנת רכבת קרובה לבית שלי. אם תגיעו באוטו יש לי חניה פרטית בשבילכם 🙂

שאלה שאני נשאל רבות. אני מלמד היום רק חשבונאות, כי את האמת זה המקצוע היחיד שאני אוהב ללמד. כמו כן, לדעתי, אם רוצים להגיע להתמחות מלאה בתחום מסויים צריך ללמד רק אותו. אני רואה חשבון ועל כן הניסיון שלי בעבודה, יחד עם הניסיון שלי באקדמיה מאפשר לי לתת לך את חוויית הלימוד הטובה ביותר.

בהחלט כן !!! במידה ומדובר בקורס חשבונאות לסטודנטים שלא עושים תואר בחשבונאות, מניסיון שלי ניתן להעביר את חומר הקורס ב-4 ימים ואפילו לקבל ציון מעולה. שיטת הלימוד שלי מאפשרת לקלוט חומר רב, במינימום זמן ובמקסימום תוצאות.

כמובן. כמו כן, חשוב לי שבבניית קבוצת לימוד הקבוצה תהיה קטנה ואיכותית (עד 5 סטודנטים). בנוסף, חשוב לי מאוד שהסטודנטים יהיו בערך באותה רמה כדי שסטודנט מסוים לא ירגיש שרצים בחומר או שהלימוד איטי לו מידי.

אשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר