אודות

אודות

קצת עלי

שלום, שמי אסי מור, רו”ח, מרצה בכיר ומבוקש למקצועות החשבונאות. כיום אני מורה פרטי לחשבונאות ומעביר שיעורים פרטיים בחשבונאות ליחידים או לקבוצות קטנות ואיכותיות, ממגוון נרחב של מוסדות אקדמיים (אוניברסיטאות ומכללות). אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות בהצטיינות מאוניברסיטת בן גוריון.

מרואה חשבון למרצה

לאחר הלימודים התמחיתי במשרד רואה חשבון ארנסט יאנג ובמשרד רואה חשבון שטיימנץ עמינח.
כבר במהלך ההתמחות שלי התחלתי ללמד סטודנטים. בגלל שמאוד אהבתי ללמד, וגם בגלל שהבנתי מהסטודנטים שאני מלמד ממש טוב, החלטתי לעזוב את המשרד וללמד חשבונאות.

אני מלמד היום כל יום, כל היום, סטודנטים שזקוקים לעזרה רק במקצועות החשבונאות. כיום אני עם ניסיון של מעל 5 שנים בהוראה פרטית ובקבוצות של אלפי סטודנטים ממגוון מוסדות אקדמיים, לתואר ראשון ושני.

אסי מור - מורה פרטי לחשבונאות
רוצה לקבוע שיעור פרטי ? צור קשר עכשיו בטלפון 054-6215855

למה דווקא אני?

בשיטת הלימוד שפיתחתי, גם סטודנט שלא נכח בכלל בשיעורים ולא למד בכלל במהלך הסמסטר יכול ללמוד את כל החומר במספר שיעורים ולסגור את החומר כמה ימים לפני המבחן. הלימוד הוא לימוד ממוקד ללא מריחות.

אני מסביר לאט, תוך דגש על סבלנות ומקצועיות כלפי הסטודנט. במהלך השיעור אני נותן שלבי עבודה וגורם לסטודנט להבין את החומר ולא רק לעבוד כמו תוכי 🙂 בשיטת הלימוד המיוחדת שלי אני גורם לכם להבין היטב את החומר שאתם צריכים כדי להצטיין בבחינה במינימום זמן.

העזרה שלי לא נגמרת אחרי השיעור. אני זמין 24null7 לשאלות גם אחרי השיעור ובדר”כ מציק לסטודנטים שלא שואלים אותי שאלות 🙂

הניסיון שצברתי, אפשר לי להכין מערך שיעור מותאם לכל סטודנט וסטודנט, ולהכיר את השינויים השונים בין כל מוסד לימוד. כך, הסטודנט מכיר את כל סוגי השאלות, ופותר אותן בקלות עם שלבי עבודה מובנים.

שלא כמו מורים פרטיים אחרים שעושים את השיעורים בנוסף לעבודתם המרכזית, אני מלמד היום חשבונאות מהבוקר עד הערב. זה אומר שאני זמין לתת לכם שיעורים, זמין לענות לכם לשאלות אחרי השיעור, ומקצועי מאוד במה שאני עושה. ולכן אני מתאים גם לסטודנטים שעובדים וזקוקים לשיעורי ערב או לסטודנטים שזקוקים לשיעורים בבוקר או בצהריים.

בעל ניסיון רב בהוראה פרטית. אני מלמד כבר 5 שנים יחידים וקבוצות במגוון רחב של מוסדות לימוד.

זמין 24null7 לשאלות של סטודנטים במיילnullפייסבוק או בוואטאפ.

אשמח לשמוע מכם, הישארו בקשר